Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü tarafından" Tecrübe Konuşuyor " isimli 24 Kasım Öğretmenler Günü konulu panel düzenlendi. Panelde;

Kırşehir Koleji Müdürü Sn. Ayse Baltacı Odtu Vakfı okulları ile Ted Ankara Kolejinde çalıştığı günlerden bahsetti. Prof. Dr. Ziya Selçuk ile çalışmış olduğu günler, Almanya'da Yüksek Lisans yaparkenki anıları ve Waldorf Okulu çalışmalarından bahsetti.

Ankara Özel Derya Rehabilitasyon Merkezi  kurucusu Sn. Derya Yakan şöforluk ile başlayan hayat serüveninden bahsederken unutamadığı özel gereksinimli öğrencilerinin gelişiminden duyduğu mutluluğu anlattı. Bölüm Başkanı Rıdvan Karabulut 'a her yıl mezun iki öğrenciyi kurumunda  istihdam sözü verdi.

Vilayet Hizmet Birliği Anaokulu öğretmeni Sn. Zeliha Erdoğan proje tabanlı eğitim uygulamaları ile meslek hayatında karşılaştığı ve unutamadığı anılarını paylaştı.

Kırşehir Bil Okulları Anaokulu öğretmeni Sn. Alican Yobaş mesleki gelişimde aşk ile mesleğine bağlı olmanın ne kadar önemli olduğunu vurguladığı program Çocuk Gelişimi Bölümü Hocalarının panelistlere plaket takdimi ile sona erdi.